Designové radiátory

Designové radiátory Cordivary - nerezové radiátory Stradivari

Designové radiátory

Designové radiátory Cordivary - nerezové radiátory RIO

Designové radiátory

Designové radiátory Cordivary - nerezové radiátory LOLA

Designové radiátory

Designové radiátory Cordivary - extra tenké radiátory Jungle

Designové radiátory

Designové radiátory Cordivary - extra tenké radiátory Hand

Designové radiátory

Designové radiátory Cordivary - extra tenké radiátory Badge

logoklik

Ardesia radiátory

Radiátory Ardesia představují přirozené doplnění ucelené řady radiátorů společnosti Cordivari, která na základě svých velkých zkušeností získaných při výrobě koupelnových radiátorů tak nyní nabízí otopná tělesa vhodná pro instalaci do všech prostor.  Zejména jejich design byl navržen s cílem maximalizovat tepelný výkon, usnadnit čištění a prezentovat tak otopná tělesa vhodná pro uspokojení všemožných potřeb od domácností po společenské prostory.

Velká rozteč mezi jednotlivými články a řadami sloupků usnadňuje a zrychluje čištění, zlepšuje celkový koloběh vzduchu uvnitř radiátorů a současně tak zajišťuje vyšší tepelnou účinnost.

 Uhlazený design těchto radiátorů dosažený díky zaoblení všech ostrých hran splňuje nejnovější požadavky kladené na bezpečnost jak v domácnostech tak ve velkých společenských prostorách. Všechny radiátory společnosti Cordivari vyrobené z uhlíkové oceli se od konkurence liší lakováním, které se provádí dvanáctifázovým cyklem.

Lakováním výlučně ekologickými plně recyklovatelnými epoxipolyesterovými práškovými barvami se dosahuje bezkonkurenčního lesku na povrchu (90 Glossů). Radiátory Ardesia se vyrábějí ve 20 standardních výškách a 5 hloubkách tak, aby mohly nabídnout nespočetné varianty řešení jak v případě nových instalací tak rekonstrukcí. Z disponibilních výšek si lze tedy vybrat výrobky vhodné pro nahrazení starších litinových nebo hliníkových radiátorů. V neposlední řadě byla věnována mimořádná péče balení, které kromě jiného nabízí možnost namontovat radiátor ještě s ponechaným obalem.

 Vstupte do tepla - vstupte do světa radiátorů Ardesia!

Konzole na zeď

Pro instalaci radiátorů Ardesia se doporučuje používat konzole dodávané společností Cordivari, které se upevňují pomocí montážních šroubů o rozměrech 12 a 16 mm podle jednotlivých modelů. Sada konzol Ardesia obsahuje:

  • 2 konzole
  • 2 montážní šrouby.

Pokud se konzole objednávají společně s radiátorem, doporučíme Vám jejich vhodnou velikost.Konzole jiné barvy, než je standardní bílá RAL 9010, se dodávají výlučně jako příslušenství k trubkovému radiátoru a nikoliv zvlášť. Maximální nosnost pro sadu konzol s maximálním průvěsem 3 mm byla vypočtená s odkazem na zeď o vhodné pevnosti. Ceny a nosnosti v kg pro pár konzol.

Individuální řešení

Prohnuté motory

Na žádost lze zrealizovat prohnuté sady s vnitřním minimálním poloměrem zakřivení:

1000 mm u 2 - 3 řad sloupků a 1300 mm u 4, 5 a 6 řad sloupků.

 Tento typ řešení je vhodný pro montáž kolem sloupů nebo do nik. Obvod sady nesmí překročit půlkruh, jinými slovy úhel svíraný prohnutou sadou musí být méně než 180°.

Rohové modely

Na žádost lze zrealizovat i individuálně upravené sady montované kolem rohu.